E-Ticaret

E-ticaret internette ürün satışı gerçekleştirmenizi sağlayan sistemlerle ile açılan web sitelerine verilen isimdir. Bu sitelerde istediğiniz ödeme sistemini kullanabilirsiniz. İnternetten ürün almak isteyen tüketicilere mağazanızda ya da tedarikçi firmadan karşılayacağınız ürünleri satabilirsiniz. E-ticaret sitelerinize sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.
E-ticaret sitelerinin bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu yönetim paneli açılan sitede değişiklikler yapılabilmesi için kolay ve rahatça anlaşılır olacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Örnek olarak ürün eklemek için bu yönetim panelinde bulunan ürün ekleme alanına tıklanır. Sizlerden ürünün adı, fiyatı, görselleri ve diğer bilgilerin girilmesi istenir. Siz bu işlemleri tamamlayınca sahip olduğunuz sitede bu ürün çıkmaya başlar. Artık o ürünün satışı kullanılan ödeme sistemleri ile yapılabilmektedir. Aynı şekilde ürün kategorileri, sayfalar, bizden haberler kısmı ve sitede bulunan diğer alanlarında yönetimi yapılabilmektedir.
Kısacası elektronik ticaret internettte çeşitli cihazlar yardımı ile (tablet bilgisayar, internet, pc, android cep telefonları) ile alışveriş yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler internette ticaret yapabilmek için gerekli olan her türlü özelliği kapsamaktadırlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir